SM-kisojen aikataulu julkaistu!

Posted on Posted in Yleinen

Kisat lähenee, ja on aika julkistaa aikataulu.

14.00 Freestyle Finland aloituspuhe
14:05 Tuomareiden esittely
14.15 Karsinta Battle-kilpailuun (rutiinit) alkaa
15.00 Show #1
15.10 Sick 3 -kilpailu alkaa
16.35 Show #2
16:45 Iron Man-kilpailu alkaa
16:55 Tuomareiden haastattelu
17.10 Battle-kilpailu alkaa top 16
17:55 Battle top 8 alkaa
18:20 Battle top 4 alkaa
18.45 Pronssipeli
18:55 Finaali
19.05 Palkintojenjako
19:25 Tapahtuma loppuu

Tervetuloa, sunnuntaina nähdään!

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *